NÁŠ PŘÍBĚH


Jak to všechno začalo? Ještě před vinotékou Dobrý ročník, která zde měla provoz před námi, zde měl podnik od roku 2009 do roku 2016 Tomáš Melich. A pokud jste četli náš příspěvek na "Mníšecké drbárně", tak vám toto jméno musí být minimálně povědomé. 

A Tomáš se na začátku roku 2022 rozhodl, vzít prostor opět do svých rukou. Začalo se s láskou přestavovat, dávat vše do pořádku a vy teď můžete vidět náš výsledek! 

Ze všeho nejdůležitější byl výběr produktů. Pečlivost hrála hlavní roli, ale o tom byste se měli jít přesvědčit sami a odnést si něco z našeho bohatého sortimentu domů.

NAŠE FILOSOFIE

Víno je naše láska, poslání a každodenní chléb. Stejně jako pro naše vinaře, kteří se pečlivě a s láskou každý den starají o své hrozny, aby vytvořili víno odpovídající kvality, charakteristické chutě a vůně s respektem k přírodě a místa původu. 

Proto spolupracujeme výhradně s malými vinaři ze starého kontinentu. Z věhlasných regionů Francie, Itálie a také z rakouského Wachau, německého Nahe a samozřejmě i z Moravy.  Naším cílem je zprostředkovat všem milovníkům vína jedinečný zážitek a potěšení u skleničky vína se svými nejbližšími a přáteli za odpovídající hodnotu.

(Tomáš Melich - spoluzakladatel vinit.cz)

— PROČ BYSTE MĚLI ZAVÍTAT PRÁVĚ K NÁM —

vše pro vaše chuťové pohárky

ČERSTVÉ PEČIVO

Každé pondělí, středa a pátek čerstvé pečivo z Měchenické pekárny

ŠIROKÝ SORTIMENT

Malá vinařství z Itálie, Francie, Rakouska, Německa a Moravy. Neprodáváme nic, co bychom sami nepili!

DOMÁCÍ ATMOSFÉRA

Postaráme se vás nejen dobrou kávou a dezerty, doporučíme víno dle vašich chutí a vše s péčí a úsměvem.

VÍNO - DOBROTY, Náměstí F.X. Svobody 29, Mníšek pod Brdy, 252 10, +420 792 620 904
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!